Publikováno

FoxyBuugeng redesign

Jeden klasický meme trefně říká “Ah sh*t, here we go again.” a to je přesně náš případ na naší cestě na perfektními buugengy. Ale tentokrát jsme se spojili s profesionálem.

Podařilo se nám navázat totiž spolupráci s Manuelem Maesem (mrkněte na něj, je fakt super! – https://manuelspectacles.com) a s jeho pomocí jsme provedli zásadní změny v designu našich buugengů

Nejzásadnější změnou je, že nová verze je symetrická ale stále skládací. Dalo to práci, ale výsledek stojí fakt za to.

Tahle změna šla ruku v ruce se změnou celého spojovacího mechanismu. Magnetická spojka byla hezká a funkční ale ve finále stála v cestě žonglérovi když chtěl pracovat v oběma buugengy v jedné ruce protože se k sobě přitahovaly nebo naopak odpuzovaly od sebe.

A tak jsme se vrátili k původnímu nápadu a tím jsou kolíčky. Ty jsou srdcem našeho nového spojovacího mechanismu ale oproti původní verzi která zůstala jen jako prototyp dostala malý magnet, který drží půlky u sebe a zároveň se neovliňují.

Další zásadní aktualizací prošel tvar. Mnoho z vás se nás snažilo na toto upozornit ale nějak jsme nedokázali přijít na to, co tomu tvaru je. Až na to Manuel kápnul – prodloužit a zploštit, jakoby natáhnout. Na tuhle změnu se opravdu těším až ji budu držet v rukách protože to je první zásadní změna celkového tvaru.

A to je všechno. Uvidíme se příště, čau!